O mnie

 Witaj!

 

Jestem kobietą, żoną, matką, siostrą, psychologiem, terapeutką, koleżanką,  przyjaciółką, obserwatorką życia, pracownikiem, właścicielem firmy, niespokojnym duchem, który ciągle gdzieś krąży szukając swojego miejsca.

Mam wiele pasji, czasem tak dużo, ze niektóre rzeczy robię równocześnie, żeby nie tracić czasu 😉

Mam dużo myśli w głowie, które dobijają się bez przerwy, czasami powstaje z nich obraz, czasami zawiesi się to gdzieś w chmurze, czasami powstaje  z tego tekst.

Lubię obserwować ludzi i świat, zawsze to lubiłam. Lubię zastanawiać się nad różnymi zjawiskami czasem tracąc na to godziny. Lubię czytać i odpływać w czytane historię.

Lubię podróżować ,zwiedzać nowe miejsca, poznawać ludzi, obyczaje, kulturę.

Od dziecka pisałam- pomagało mi to wyrażać siebie, swoje myśli, czasem rozładowywać emocje, czasem opowiedzieć coś sobie, czasem spojrzeć z nowej perspektywy.

Postanowiłam pisać bloga, żeby podzielić się  z Tobą moimi refleksjami, emocjami, zdobytą wiedzą, sposobami radzenia sobie  z różnymi sytuacjami.

Mam za sobą wiele doświadczeń- też trudnych i bolesnych- jednak zawsze byłam osobą mocno zdeterminowaną, nastawioną na działanie, cel, też optymistyczną- to pomagało mi przejść przez różne zasadzki, w które niejednokrotnie sama się pakowałam. Jestem też osobą, która lubi doświadczać- tak najbardziej się uczę, tak najlepiej zapamiętuję, wyciągam też najwięcej wniosków.

Dzisiaj jestem gotowa by podzielić się ze światem swoją energią, pozytywnym myśleniem, wiedzą, doświadczeniem. Chciałabym to wszystko połączyć zapraszając Cię to wspólnej podróży przez różne mapy jakie proponuje życie.

Chciałabym stworzyć blog razem z Tobą, chciałabym zaprosić Cię do dyskusji, do doświadczania siebie.

%d blogerów lubi to: