(NIE)MOC

Niemoc- stan w którym tracisz siłę, poczucie energii do działania, poczucie siebie, ogólne rozbicie, niechęć do podejmowania aktywności, jakiś rodzaj pustki, braku pomysłów, kreatywności, wybicia się ,odbicia, pójścia naprzód

To stan pewnej frustracji, która przychodzi w wyniku zablokowania potencjału. Coś stoi na przeszkodzie, coś nie pozwala ci pójść dalej, coś powoduje ze nie dajesz rady, jest jakaś bariera, ściana.

Gdy rozdzielimy to słowo powstaje NIE MOC – coś jest po stronie mocy, i coś, jakaś  część która tą moc blokuje. Jest na NIE. 

Jeśli doświadczasz właśnie takiej sytuacji to pomyśl co jest twoją niemocą.

Spróbuj to nazwać a także poczuć w ciele. Jak ją czujesz, gdzie ja czujesz? Skup się na swoim wnętrzu. Pomedytuj nad tym. Może przyjdą jakieś obrazy, słowa….

Teraz spróbuj to rozdzielić- popatrz najpierw co jest twoją MOCĄ – co jest po tej stronie, co się pojawia, jakie słowa, jakie znaki, wyrażenia, jaka energia, jakie kolory

Następnie obejrzyj to NIE- co lub kto jest blokadą, jakie obrazy przychodzą do głowy, jakie myśli, jakie uczucia. Co to NIE chce ci zakomunikować? Zgadzasz się z tym?

Co teraz przychodzi do Ciebie? Skup się na swoim wnętrzu.. Odszukaj odpowiedź z głębi serca. Co Ci podpowiada dusza? Co masz  zrobić? Jak przełamać to co Cię blokuje?

Jak zrobić pierwszy krok?

Jakie to będzie miało dla Ciebie znaczenie?

Spróbuj  tego ćwiczenia, być może uda Ci się ruszyć z miejsca

Tego Ci życzę

anablog2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: